HAKKIMIZDA

Firmamız 1995 yılında çeşitli sektörlerde ürün ithalatı gerçekleştirmek amacıyla kuruldu. 2000’li yılların başında, biriktirdiğimiz tecrübeyle bu kez oyuncak sektöründe ürün ithal etmek için ilk adımı attık. 15 senelik oyuncak ithalatı serüvenimizden sonra yerli oyuncak üretimi için 2015’te başlangıç yaptık. Bu süreçte her geçen gün üretim tecrübemizi arttırıp, daha eğlenceli ve de eğitici oyuncaklar üretmeye devam etmekteyiz. 

Vizyon:

Bi’ Dünya Oyuncak mottosuyla çıktığımız bu yolda hedefimiz oyuncaklarla dolu bir dünya yaratmak. Bunun için ilk önceliğimiz üretim çeşitliliğimizi artırıp, üretim kalitemizden ve dürüstlük ilkemizden ödün vermeden Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesine sahip firması olmak. 

Misyonumuz

Kalite ve sağlık standartlarına uygun üretim gerçekleştirmeyi firma kültürü haline getiren anlayışın devamını sağlamak. Çocukları önemseyen, sadece kendilerini değil neyle ve nasıl oynadıklarını önemseyen düşünce yapımızın gelişimini sağlayıp, oyun dünyasının geleceğini şekillendirmek. En güzel oyuncaklarla dolu bir dünya yaratabilmek için sürekli olarak inovasyona ve yeni oyuncaklar keşfetmeye devam edeceğiz. 

Ürünlerimiz